70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Wiosna już tętni pełną piersią, więc zapewne wielu z nas porządki w ogrodzie, garażach, mieszkaniach, na działce ma już za sobą. I znając życie sterta gratów, została schowana do piwnicy – bo może się jeszcze na coś przydadzą? Zastanówmy się, czy warto tak chomikować coś, co może w 20% jeszcze kiedykolwiek chwycimy do ręki…no nie licząc momentów, kiedy będziemy go przestawiać z kąta w kąt. A gdyby tak zacząć sprzedawać takie niepotrzebne rzeczy? Racja, teraz już praktycznie wszystkie znane portale, na których można było dodawać ogłoszenia, są płatne. Dlatego pozyczkiwarszawa.com.pl pragnie gorąco polecić zupełnie nową stronę dodajogloszenia.pl, na której zupełnie za darmo dodasz, a także znajdziesz ciekawe ogłoszenia. Mnóstwo kategorii, różnorodność przedmiotów i coraz więcej użytkowników to tylko jedne z niewielu zalet nowego portalu.

Dodaj ogłoszenie

Pokaż innym, co masz na sprzedaż. Przekonaj się, jakie to proste. Załóż sobie konto na dodajogloszenia.pl i wybierz kategorię, w której chcesz coś wystawić. Wybór jest ogromny po motoryzację, nieruchomości, dom, ogród, elektronikę, modę, rolnictwo, po coś dla zwierząt, dzieci, sport, hobby, muzyka, edukacja, śluby, wesela, a nawet usługi i firmy. Może chcesz oddać coś za darmo albo zamienić na coś innego? Nie ma sprawy, takie możliwości również się znajdą na dodajogloszenia.pl. Im dokładniejszy opis przedmiotu wykonasz, tym więcej potencjalnych klientów będzie zainteresowanych Twoim ogłoszeniem. Nikt nie lubi brać kota w worku, więc dodaj również zdjęcie tego, co chcesz sprzedać, da to lepszy obraz Twojego profilu.

Zobacz, co sam możesz kupić.

A może jest coś, co chciałbyś zdobyć za wyjątkową cenę? Zobacz, co inni mają na sprzedaż, chcą zamienić bądź oddać za darmo. Czasami można znaleźć przedmioty w idealnym stanie za bardzo okazyjną cenę. Przekonaj się, ile wspaniałych przedmiotów możesz znaleźć, a może szybciej przekonasz się, że przechowywanie gratów jest już zbędne, ponieważ kiedy tylko czegoś będziesz potrzebować możesz zawsze zajrzeć na dodajogloszenia.pl i znaleźć to, co Cię interesuje za grosze. Ty będziesz miał więcej miejsca w piwnicy i różnych zakamarkach, w których teraz leżą twoje nieużywane przedmioty, a i portfel na tym skorzysta, tym bardziej że wystawiasz i kupujesz totalnie za darmo!

Serdecznie zapraszamy na dodajogloszenia.pl.