708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Jak korzystać z lombardów?

Pożyczki Warszawa dostępne od ręki na sam dowód osobisty i bez BIK

Jak korzystać z lombardów?

Polski Lombard sp. z o. o z siedzibą w Kołobrzegu jest najbardziej zaufanym lombardem w sieci. Nie raz w naszym życiu codziennym spotykamy się z sytuacją, że musimy szybko spłacić kredyt czy na już potrzebujemy gotówki. Banki nie zawsze są dla nas przychylne. Dlatego też czeka na nas z pomocą Polski Lombard, który proponuje pożyczkę pod zastaw. To rozwiązanie jest dla wszystkich zapewne bardzo wygodne, ponieważ nie wymagane są tutaj zaświadczenia, nikt nie zagląda do bik a co najważniejsze nie ma tutaj zbędnych formalności.

Pieniądze otrzymuje się od ręki bez zbędnego czekania. Jak to zrobić? to bardzo proste. Wystarczy udać się do Polskiego lombardu wziąć ze sobą przedmiot, który chcemy zastawić i bierzemy go z powrotem możemy to robić kilkakrotnie. Jest to najlepsza oferta dla każdego kto potrzebuje szybkiej gotówki. Kolejną zaletą Polskiego Lombardu jest obsługa, która wszystko dokładnie przedstawi, odpowie na wszystkie nas nurtujące pytania, pomoże. Umowa, która jest zawierana pod zastaw jest czytelna i przejrzysta nie ma tam żadnych haczyków i kruczków. Cały personel jest odpowiednio wykwalifikowany dlatego też Polski Lombard cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. W Polskim Lombardzie oprócz tego że możemy skorzystać z pożyczki czy kredytu pod zastaw to oferują nam również oferty dotyczące chwilówek, pożyczek, leasingu. Jeżeli czego kolwiek potrzebujemy czy roweru, sprzętu AGD itp. wystarczy się zgłosić a na pewno czeka na nas przemiła obsługa, która pomoże rozwiązać ten problem.

Kolejnym plusem Polskiego Lombardu jest to, że pomoże nam uregulować wszelkie zaległości jakie posiadamy oraz podpowie jak poprawić swoją sytuację finansową. Nie dość że gotówkę otrzymujemy w bardzo szybkim czasie to warunki spłaty są dopasowane do klienta. Jest tutaj również możliwość przedłużenia spłaty pożyczki pod zastaw zazwyczaj jest ona zawierana do 31 dni ale zawsze można się porozumieć i jest możliwość wydłużenia spłaty bez żadnych konsekwencji. Zawsze przedstawiają takie oferty żeby były korzystne dla klienta. Krótko mówiąc pożyczki są dostępne dla każdego kto ich potrzebuje, szybko otrzymuje się gotówkę do ręki dzięki czemu od razu można zrealizować swoje plany i marzenia. Gwarantują również indywidualną obsługę oraz to, że w razie jakich kolwiek wątpliwości lub pojawiających się pytań zawsze można się do nich zgłosić.

Niestety na obecną chwile mało lombardów działa legalnie zgodnie z ustawą z 11 marca. Od 11 marca 2016 roku instytucje finansowe będą musiały utworzyć spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki akcyjnej z określonym kapitałem zakładowym. Kwota kapitału będzie musiała wynosić 200 000 zł. Jeżeli instytucja nie dostosuje się do tych wymagań to będzie musiała ponieść surowe kary, którymi będzie grzywna do 500 000 zł i kara pozbawienia wolności do 2 lat. Komisja Nadzoru Finansowego będzie małą nowe uprawnienia wobec tych, którzy są nie uczciwi. Wyeliminują z tej branży oszustów finansowych a ustabilizują pozycję rzetelnych i uczciwych firm pożyczkowych. Co sprawią te nowe regulacje prawne? Na pewno zmniejszy się konkurencja pośród firm pożyczkowych a klient będzie mógł bardzo szybko znaleźć potrzebną im pomoc w lombardach. Z oferty będą mogli korzystać Ci, którzy zmagaja się z codziennymi wydatkami. Niestety zmieni się sytuacja małych lombardów z dlaczego?

ponieważ niestety znikną bo nie będzie ich stać na zmianę. W Polsce lombardów jest bardzo dużo i łatwe są do znalezienia, udzielają głównie pożyczek pod zastaw nieruchomości lub papieru wartościowych. Lombardy będą musiały się przekształcić to znaczy dopasować się do treści ustawy choć może to być dla nich dość dokuczliwe ale sprawi, że dla klientów którzy korzystają z jego usług będzie bardziej wiarygodny dzięki czemu będzie mógł się cieszyć większym zaufaniem i będzie wiedział, że klient na pewno do niego wróć bądź poleci ich swoim znajomym czy rodzinie. Jeżeli chodzi o kapitał zakładowy tutaj będzie nieco gorzej.

Przedsiębiorcy muszą się przygotować na to, że będą musieli wnieść co najmniej dwieście tysięcy złotych i to wyłącznie pieniężnie. Jest to nie mała kwota i nie każdy przedsiębiorca będzie umiał sobie w takiej sytuacji poradzić. Jeżeli lombard nie spełni tego wymogu będzie musiał zawiesić swoją działalność lub całkowicie ją zakończyć. Co w takiej sytuacji ma zrobić przedsiębiorca? Zawsze może zgłosić się o pomoc który może uzyskać pod wskazanym adresem mailowym zgłoszenie@forumprawa24.pl Każdy lombard może już dziś się podłączyć się i działać legalnie i zgodnie z nową ustawą z dnia 11 marca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *