708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Jaki produkt finansowy wybrać?

Pożyczki Warszawa dostępne od ręki na sam dowód osobisty i bez BIK

Jaki produkt finansowy wybrać?

Posiadanie coraz większej ilości potrzeb to cecha współczesnego społeczeństwa. Aby je zaspokajać musimy dysponować odpowiednią pulą pieniędzy. Co zrobić w przypadku, kiedy jej nie mamy, a nasze potrzeby zdają się być silniejsze niż nasza niechęć do zaciągania zobowiązań finansowych wobec banków i firm pożyczkowych. Ilość produktów finansowych jest przecież znaczna i nie zawsze wiadomo na jaki się zdecydować. Ten poradnik, ma na celu opisanie każdego z nich w sposób przystępny dla każdego i przypasowanie produktu do konkretnej potrzeby. W zestawieniu znajdują się zarówno produkty bankowe jak i pozabankowe.

Pożyczka gotówkowa.

Opis: Łatwo dostępna, niewielka kwota pieniędzy.

W placówce bankowej: zwykle pożyczka bankowa to kwota od 100 do kilku tysięcy złotych. Jej spłata odbywa się w miesięcznych ratach. Cel przeznaczenia pieniędzy jej zazwyczaj dowolny. Aby uzyskać taką pożyczkę należy przedstawić zaświadczenie o dochodach. Musimy liczyć się z tym, że bank prześwietli naszą historię kredytową w BIK. Wpłata środków następuje zwykle po kilku dniach na wskazane we wniosku konto bankowe lub do ręki.

W firmie pozabankowej: zwykle jej wysokość waha się pomiędzy 100-3000 zł. Spłata odbywa się zazwyczaj  w formie jednej raty, spłacanej  po określonym czasie 15, 30 lub 60 dni. Aby uzyskać pomoc nie musimy posiadać zaświadczenia o dochodach, ani pozytywnej historii w BIK. Firmy pożyczkowe często oferują swoje usługi  również dla osób z zajęciem komorniczym. Cel przeznaczenia pieniędzy jest dowolny. Pożyczkę dostaniesz zarówno w placówce jak i przez internet.

Kredyt.

Opis: Większa kwota pieniężna, rozłożona w dłuższym czasie spłaty.

W placówce bankowej: jej uzyskanie zazwyczaj wiąże się z przedstawieniem zaświadczenia o dochodach oraz wglądem do BIK. Kwota kredytu jest znacznie wyższa niż w przypadku pożyczki i może wynosić ponad 200 tysięcy złotych. Istnieje wiele rodzajów kredytów bankowych w tym: gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny, itp. W niektórych przypadkach konieczne jest ustanowienie zabezpieczenia takiego kredytu w formie hipoteki.

W placówce pozabankowej: kwota kredytu jest podobna do oferty bankowej. Może istnieć konieczność ustanowienia hipoteki. Znacznie łatwiejsza jest natomiast procedura wnioskowania, która często nie wymaga wglądu do BIK i zaświadczenia w postaci umowy o prace.

 

Leasing.

Opis:

Sposób finansowania zakupu pojazdów takich jak:

 • samochody osobowe
 • samochody ciężarowe oraz dostawcze
 • autobusy i autokary
 • ciągniki, kombajny
 • skutery oraz motocykle
 • pojazdy wodne

oraz sprzętu takiego jak:

 • specjalistyczny
 • biurowy
 • medyczny

Oferta dostępna jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Polega na zawarciu umowy podobnej do dzierżawy, zakładającej jednak wykup jej przedmiotu po zakończeniu umowy. Leasing polega zatem na przekazaniu Tobie odpowiedniego sprzętu, za który będziesz spłacał raty, a na koniec umowy przejdzie on w twoje posiadanie. Umowa zawierana jest zazwyczaj na maksymalnie kilka lat, ze względu na proces amortyzacji przedmiotu. W przypadku banku bardziej rygorystyczne są warunki formalne, a więc tak jak w przypadku innych produktów, musimy posiadać zaświadczenie o zarobkach oraz pozytywną historię kredytową.

 

Limit zadłużenia na koncie.

Opis: jest to produkt bankowy, którego uzyskanie uzależnione jest od posiadania przez nas rachunku bankowego w banku, w którym chcemy skorzystać z limitu. Limit jest prostym rozwiązaniem finansowym, polegającym na tym, że każdego miesiąca będziesz posiadał na swojej karcie debetowej możliwość przekroczenia stanu konta o kwotę, którą zawrzesz w umowie o limit. Powstały minus pokrywany będzie bezpośrednio z wpływów na twoje konto, powiększonych o odsetki. Takie rozwiązanie doskonałe jest dla ludzi, którym zwykle brakuje kilkuset złotych do pierwszego i  sytuacja taka powtarza się cyklicznie co jakiś czas. Dużą zaleta takiego rozwiązania jest fakt, że odsetki odciągane są tylko i wyłącznie od kwoty, którą faktycznie wykorzystałeś Jeśli zatem wnioskowałeś o limit 500 zł, a wykorzystałeś z niej tylko 100, odsetki odliczane będą od tych stu złotych. W takim przypadku, ponosisz realne koszty pomocy. Należy jednak pamiętać, aby swój limit spłacać na czas, ponieważ mimo, że może być on drobną pomocą, informacja o spóźnieniach z jego spłata trafi do BIK i może przeszkodzić w przyszłości z uzyskaniem przez Ciebie innej pomocy. W ramach limitu nie jest ustalany harmonogram spłat, a takie rozwiązanie ciągnie za sobą większą dyscyplinę. Jest to oferta bardzo korzystna, ale tylko dla ludzi, którzy nie mają problemu z zarządzeniem swoimi finansami.

 

9 komentarzy

 1. ddd pisze:

  Tyle tych banków i kas czy SKOKów, a jak potrzebuję szybkiej gotówki, to najlepsze są szybkie pożyczki. Najlepiej na raty, by spłata była wygodna i możliwa do spłaty

 2. dwa pisze:

  Ogólnie powiem, że brałem pożyczkę w kilku firmach współpracujących z Kredytum i mogę powiedzieć, że to wyznacznik ich jakości. Rzetelna obsługa, dobra umowa bez \”kruczków\” Co ważne, wypłata następuje bardzo szybko i nie trzeba chodzić załatwiać wielu formalności.

 3. ddaa pisze:

  Ogólnie powiem, że brałem pożyczkę w kilku firmach współpracujących z Kredytum i mogę powiedzieć, że to wyznacznik ich jakości. Rzetelna obsługa, dobra umowa bez „kruczków” Co ważne, wypłata następuje bardzo szybko i nie trzeba chodzić załatwiać wielu formalności.

 4. adaw pisze:

  Remont kuchni planowaliśmy od dawna, ale nie mieliśmy gotówki. Na szczęście okazało się, że można było wziąć meble w kredycie ratalnym, co nam bardzo odpowiadało. Kredyt ratalny pozwolił nam od razu wziąć zakupione meble i mogliśmy płacić za nie w ratach w późniejszym terminie. Rozłożyliśmy sobie raty na dogodne spłaty i dzięki temu cieszymy się nową kuchnią już dziś. Jest to bardzo wygodny sposób brania kredytu, ponieważ nic nie trzeba załatwiać w banku. Wszystko załatwiliśmy w firmie, w której kupiliśmy meble. Polecam każdemu taki kredyt ratalny, gdyż dzięki niemu można mieć to, co chcemy. Spłacamy kredyt w ratach miesięcznych.

 5. dryt pisze:

  Bardzo polecam http://www.pozyczkiwarszawa.com.pl Dlaczego? Cała procedura uzyskania pożyczki trwała w moim przypadku naprawdę krótko. Poza tym obsługa wokół mojej pożyczki była bardzo miła i sprawna, naprawdę można było poczuć się wartościowym klientem. Jeśli więc macie jakieś kłopoty finansowe, bez zbędnych tłumaczeń można wejść na stronę http://www.pozyczkiwarszawa.com.pl i poczytać jak wszystko szybko załatwić.

 6. gigst pisze:

  Polecam firmę jest godna polecenia szybko i sprawnie otrzymałam ofertę, pełen profesjonalizm do każdej sprawy, bardzo szybko i sprawnie odpowiada na każdy problem klienta 🙂

 7. yuio pisze:

  Witam was serdecznie sama nie myślałam że to takie proste i szybkie też miałam obawy takiego wy potrzebowałam gotówki aż w końcu się zdecydowałam czy żałuję oczywiście że nie firma solidna szybko zero problemów ze spłatą naprawdę . Zaufaj bo to nie są oszuści. Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś naciągaczem podstawioną osobą ale nie jestem takim samym użytkownikiem jak wy i naprawdę szczerze mogę polecić firmę i tych ludzi

 8. sddaaa pisze:

  Kredyt ratalny uratował mi życie. Wiadomo, że kazdemu może podwinąć sie noga i każdy może wpaść w długi. W takich sytuacjach polecam kredyt ratalny. Niskie raty nie naruszą bardzo co dziennych pieniędzy, a kredytem można spłacić zadłuzenia. Polecam !

 9. frota pisze:

  Kredyty ratalny to świetna opcja dla ludzi poszukujących szybko pieniędzy, które będą mogli oddawać w czasie określonym wedle ich indywidualnej zdolności kredytowej. Świetna opcja na pożyczki. Szczerze polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *