70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

KUP TERAZ

Ileż to razy, zanim zdecydujemy się na zakup jakiegoś przedmiotu, szukamy najlepszych okazji. Teraz jest to możliwe dzięki nowej porównywarce cenowej cozacena.pl. Jeśli stoisz przed trudnym wyborem zakupu sprzętu RTV/AGD, wyposażenia domu, różnego rodzaju elektroniki – nie musisz już przeszukiwać wszystkich stron internetowych sklepów. Wszystko jest w jednym miejscu, a dzięki wygodnemu panelowi „szukaj” w kilka sekund po wpisaniu odpowiedniego dla Ciebie hasła, pojawi się lista ze wszystkimi możliwymi miejscami, w których możesz dany przedmiot kupić razem z ceną. Oprócz tego wygodny wygląd strony pozwala na sortowanie tych przedmiotów według domyślnego ułożenia, oceny sklepu, ceny, ceny z kosztem dostawy, a nawet odległości od Ciebie. Możesz również w kryteriach wyszukiwania wpisać czy dany przedmiot ma być wyszukiwany w całej Polsce, czy w danym regionie, a nawet szukać według wybranego miasta. Co ważne razem z podanym sklepem, ceną, zdjęciem i opisem możemy również przeczytać opinię wystawione przez innych posiadaczy danego przedmiotu.

Codziennie się rozwijamy

Strona cozacena.pl każdego dnia rozwija się coraz bardziej i posiada coraz więcej użytkowników, z czego jesteśmy bardzo dumni. W krótkim czasie udało nam się przekonać do siebie ok. 2000 użytkowników, porównujemy prawie 244 produkty aż 482 sklepów. Jest to sukces, gdyż, jako nowy portal w ekspresowym tempie pozyskaliśmy nowych zainteresowanych. Chcemy uderzać do jak największej ilości osób, ponieważ jesteśmy dla Państwa i to Wam właśnie chcemy ułatwić i umilić zakupy, a bardziej pomóc w podejmowaniu decyzji o zakupie danego przedmiotu. Wierzymy, że razem z Państwem zbudujemy nowy, silny portal, dzięki któremu przestaniecie Państwo tracić swój cenny czas na poszukiwanie najlepszych ofert i opinii na temat rzeczy, które chcecie kupić.

Ponad 2,5 tys. kategorii i podkategorii

Każdy na stronie cozacena.pl znajdzie coś dla siebie, a to przez to, iż posiadamy zróżnicowane kategorie produktów, które posiadają podkategorie. Główne to: biuro i firma, biżuteria i zegarki, budowa i remont, delikatesy, dla dziecka i młodzieży, dla kobiety, dla mężczyzny, dom i wnętrze, erotyka, filmy, fotografia, gry, hobby, komputery, księgarnia, moda, motoryzacja, muzyka, ogród, outlet, prezenty, sport i rekreacja, sprzęt AGD/RTV, telefony i akcesoria, uroda, zdrowie. Jak sam widzisz, wszystko teraz możesz znaleźć na jednym portalu, więc nie trać czasu i już dziś zapoznaj się z cozacena.pl, a nie pożałujesz.

porównywarka cen