70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Lubraniec

Liposukcja Lubraniec

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lusterko dodatkowo nie potrafimy się nadziwić, jako wysoce zamieniłoby się nasze ciało w układu ostatnich paru lat. Nagle objawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) dodatkowo nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie pragnęły być niewiele masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne szkolenia i diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Mogilno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skupimy się na podstawowej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na świeżej metodzie liposukcji laserowej, obsługiwanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metod LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w niezwykle małym czasie po ukończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Mogilno

Zabiegowi potrafią być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg realizowany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Mogilno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki metoda, aby jako daleko ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym budowana jest mała liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G kupi na pozyskanie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie być wypełniona miejscowo czy na konkretniejszym obszarze. W idealnym przypadku zabiegowi budzi się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na wysokim rozmiarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często daje się, że pacjenci życzą sobie, aby wytworzony w czasu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nieznanym stanowisku ich swego ciała. Z ostatniej szansy korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i formuje się do przeszczepu.
Liposukcja Mogilno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko budowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje wiele bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy zaczyna się lipolizę.

Liposukcja Mogilno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments