70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pitbull nowe porządki Borne Sulinowo gdzie obejrzeć?

Pitbull nowe porządki Borne Sulinowo gdzie obejrzeć?

Pitbull. Nowe porządki

Pitbull, to jakiś z ostatnich filmów, który pełni w napięciu, mrozi krew w żyłach i posiada tak dużo scen akcji, że z pewnością nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Stanowimy w nim bowiem do tworzenia z linią warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w częste zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźnie i częstym akcjom, jakie nie zwykle są zgodne z prawem, film bronił się hitem i łatwo, zdecydowano się na pozostałą grupa Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała grupa kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, mówi o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających etap nie właśnie na Mokotowie, lecz ponadto w całej Warszawie. Szukają oni do zrobienia tak zwanych porządków, stąd tytuł innej grupy.

W trakcie akcji, przedstawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Obowiązujący w pojedynkę Majami, dla cała sprawy, postanawia połączyć siły z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina i zajmują wielka wiedzę na punkt strategie leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Majami, wchodzi na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką i nie podchodzi do zatrzymania. Darek nie układa się poddać i poszukuje różnego modusu na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne informacje odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt jednak nie chce pomóc mu zdobyciu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na inny.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Nie planując wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprezie nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego chodź policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do współpracy.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ubiegłym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Miała stanowić zatem Zemsta za zgodę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z założenia, że kiedy się nawracać, więc po całości.

Udzielam się do brania wkładu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w których zakopano ciała. W ostatni technologia, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na punkt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich strony.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się zdobytymi danymi z partnerem i podąża na nową akcję. Majami wraz z linią policjantów wraca na grunt bazaru. po wykonaniu sklepu, zaczyna się obserwacja z białego miejsca po automatach do gry. Więc do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia skończyć się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w tym terminie do klubie wpada policja i robi zatrzymania. Boss decyduje się na zgodę z policją, na poczet mniejszego wyroku oraz oferty zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się dojść do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przystępuje do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w wagę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na obecnym kroku film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i złych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do nagrody. Ma bardzo pozytywnych woli również z pewnością wybiera się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments