70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

 

Nie zawsze jest tak, że ludzie potrzebują pieniędzy. Niektórym przecież się dobrze żyje i powodzi. Dlaczego zatem nie zarabiać na swoich pieniądzach? Z taką propozycją wychodzą pożyczki Warszawa i przedstawia ofertę zupełnej nowości na rynku – pożyczek społecznościowych.

Na czym to polega?

Jeżeli jesteś w stanie zainwestować swoje pieniądze poprzez udzielanie pożyczek potrzebującym, możesz połączyć w takim razie przyjemne z pożytecznym. Nie musi się niczego obawiać. Całą dokumentacją, formalnościami zajmuje się. Jakie są jeszcze zalety pożyczki społecznościowej? Oprócz tego, że pomagasz ludziom, których sytuacja finansowa zmusza do zaciągnięcia kredytu, masz gwarancję, iż Twoje pieniądze są w 100% bezpieczne. Każda osoba, która ubiega się o pożyczkę społecznościową Warszawa, poddana jest weryfikacji pod kątem stabilizacji zawodowej, aby mieć gwarancję, że spłata pożyczki będzie przebiegała regularnie. Oprócz tego nie musisz się martwić, że w razie, gdyby z jakiegoś powodu pożyczkobiorca nie spłacił raty, to kolejnym zabezpieczeniem dla Ciebie jest fakt, iż przed przyznaniem kredytu, pożyczkobiorca musi zastawić przedmiot, którego wartość jest większa od pożyczanych pieniędzy. Dzięki temu w razie potrzeby zysk uzyskany po sprzedaży takiego przedmiotu jest przekazywany pożyczkodawcy.

Każda osoba udzielająca pożyczki społecznościowej ma wgląd do danych osoby, której udziela kredytu. Może się, więc dowiedzieć, kim jest, jaka jest jej sytuacja zawodowa i finansowa, kwota, jaką pożycza razem wysokością jej oprocentowania. A wszystko to po to, abyś wiedział, że Twoje zainwestowane pieniądze są bezpieczne i w żaden sposób nie możesz być stratny.

No dobrze, ale jak zarabia na tym inwestor?

To bardzo proste po pierwsze zysk czerpany jest z oprocentowania pożyczki, po drugie za opłaty, jakie ponosi pożyczkobiorca przez spóźnione spłacenie raty. Po trzecie w razie konieczności sprzedaży przedmiotu, jaki był dany pod zastaw, cały zysk jest kierowany dla pożyczkodawcy.

Jak sam widzisz dzięki pożyczkom społecznościowym, możesz, pomagając innym inwestować swoje pieniądze w bezpieczny sposób. Już dziś odwiedź stronę TPW i zacznij zarabiać.

pożyczki społecznościowe