70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczkodawca ze statusem banku

Pożyczki Warszawa dostępne od ręki na sam dowód osobisty i bez BIK

Pożyczkodawca ze statusem banku

Grupa Ferratum swoje produkty finansowe udostępnia w 20 krajach, w tym: Finlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Estonii. Do tej pory z usług grupy skorzystało blisko 1,5 miliona klientów. W Polsce Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótki okres oraz na długi. W tym drugim przypadku jest to możliwe za pośrednictwem partnera – Ekspres Kasy – oferującej mikropożyczki w kwocie do 2000 na 15, 30 lub 60 dni.

Celem każdej firmy pożyczkowej powinno być oferowanie najwyższej jakości usług z zakresu produktów finansowych. Niestety nie wszystkie firmy o tym pamiętają. Na straży dobrych praktyk stoi jednak Ferratum Bank, jako rzetelna instytucja, która oprócz szerokiej gamy produktów, oferuje swoim klientom bardzo dobrą komunikację oraz edukację. Wraz z WSB we Wrocławiu, Ferratum Bank, stworzył projekt edukacyjny „Akademia Praktyków Finansów” dla studentów. Projekt ten ma na celu edukacje młodych ludzi w zakresie finansów i produktów finansowych. Kampania wizerunkowa ma na celu zwiększenie wiedzy na temat działania firm pożyczkowych, wśród młodych ludzi oraz obalanie mitów dotyczących tego rynku.  Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce Ferratum Bank posiada licencje bankową Unii Europejskiej, uzyskaną na Malcie. Z tego względu Ferratum Bank jest firmą godną zaufania i pewnym partnerem do biznesu. Uzyskanie certyfikatu Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine oraz opinie zadowolonych klientów, budują pozytywny wizerunek firmy i stawiają ją na wysokiej pozycji, wśród najprężniej rozwijających się firm branży.

Ferratum to międzynarodowa firma, która w Polsce postawiła sobie za cel szybkie reagowanie na potrzeby zmieniającego się rynku. Niestety, ale brak stabilnej gospodarki i  zmieniające się prawo w naszym kraju, sprawiają, że wiele firm pożyczkowych zamiast pomagać, potrafi szkodzić. Ferratum Bank jest natomiast nowoczesną organizacją, która korzysta w codziennej pracy z bardzo zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszystko po to, aby uodpornić się na niesprzyjające okoliczności i mimo ich, pomagać swoim klientom. Ferratum Bank współpracuje również z wieloma partnerami, którzy zarówno wzbogacają jej ofertę o nowe produkty takie jak mikropożyczki, jak w przypadku Ekspres Kasy, ale również udostępniają jej usługi na nowe rynki zbytu jak w przypadku Brokerów finansowych.

Polacy cenią Ferratum Bank za dobrze sformułowane oferty, z małą liczbą formalności i profesjonalne podejście do klienta. W swojej ofercie Ferratum posiada dwa rodzaje szybkich rozwiązań finansowych, jakimi są pożyczki na długo oraz pożyczki na krótko.

Pierwszy rodzaj pozwala zaciągnąć pożyczkę o wartości 400-3000 zł, którą trzeba spłacić maksymalnie w ciągu roku. Aby uzyskać taką pożyczkę wystarczy wejść na stronę internetową Ferratum Bank i na specjalnym kalkulatorze wybrać wysokość pożyczki i liczbę rat, a więc okres spłaty. W ten sposób wyślemy prosty wniosek on-line, którego procedura składania kończy się weryfikacją naszych dochodów (za pomocą serwisu bankowego, a więc przelewu o wartości 1 gr). W trakcie składania wniosku musimy mieć pod ręką dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego. Po całej procedurze pieniądze zostaną przelane na nasze konto, a w ciągu kilku następnych dni otrzymasz listownie harmonogram spłat pożyczki.

Pożyczka krótkoterminowa to pomoc finansowa w wysokości od 100 do 2000 zł, na której zwrot będziemy mieli 15, 30 lub 60 dni. Spłata odbywa się w jednej racie. Do pożyczki doliczone są opłaty, chyba, że jest to nasza pierwsza usługa, z jakiej skorzystaliśmy w Ferratum. Wtedy do kwoty 1500 nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty, a więc taką pożyczkę dostaniemy za darmo. Procedura uzyskania przez nas pożyczki na krótki okres nie jest skomplikowana. Podobnie, jak w przypadku długoterminowej, najpierw wybieramy wartość pomocy oraz okres jej spłaty. Następnie wypełniamy wniosek, potwierdzamy go przelewem (weryfikującym nasze dane), a na nasze konto przelane zostają pieniądze.

Ferratum Bank dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, ale zaleca swoim klientom, aby każdorazowo przed podjęciem pożyczki, dokładnie przeanalizowali wszystkie „za i przeciw”. W przypadku, kiedy klient nie jest pewny czy będzie w stanie spłacić pożyczkę w terminie, zalecane jest wstrzymanie się z taką decyzją do czasu, w którym odzyska kondycje finansową. Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie firmy, co jasno i klarownie dowodzi tego, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze.

 

6 komentarzy

 1. frota pisze:

  Kredyt ratalny to bardzo wygodna opcja pożyczania. Możemy pożyczyć większą sumę pieniędzy i spłacać ją w wygodnych i dopasowanych do naszych możliwości ratach. Taka spłata jest mniej uciążliwa dla naszego budżetu, łatwiej jej dokonać. Warto rozważyć taką opcję kredytową

 2. ggre pisze:

  No Avril i Leny. Drogie panie, napisałyście twierdzenie, iż to najlepsze kredyty w całej Warszawie. Rozumiem że chodziły panie po całej stolicy, dosłownie od A do Z, i sprawdzamy wszystkie punkty udzielające podobnych usług finansowych? Jeśli tak rzeczywiście było, a z tego państwa badania wyszło powyższe stwierdzenie o najlepszej jakości, to mogę się z tym zgodzić. Jednakże, trochę nie chce mi się wierzyć, że tak obie panie postąpiły. Uważam wpisy obu pań za spontaniczne stwierdzenie, tym samym bardziej za reklamę niż prawdziwą informację. Jeśli się mylę, to proszę mnie sfalsyfikować. Proszę podać dowody odwiedzania wszystkich placówek pożyczkowych w stolicy Polski. Pozdrawiam wszystkich szukających prawdy. Sherlock Holmes

 3. fretka pisze:

  Najlepiej złożyć wniosek w kilku miejscach i sprawdzić gdzie dadzą najlepszą ofertę. Nawet przez telefon zapytać ile nas to będzie kosztować w skali miesiąca i całego okresu trwania naszej raty. Ja osobiście jestem zadowolona z kupna na raty, jest to rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kupno określonej rzeczy płacąc jednocześnie całą sumę tym bardziej, jeśli jest to droga rzecz.

 4. gtoreks pisze:

  Polecam wszystkim. Duża przejrzystość, wszystko załatwia się bez żadnych problemów. Z tą firmą wszystko jest załatwiane bez żadnych „kruczków” dzięki czemu jest pewność tego na czym się stoi. Jest to prawdziwie godne polecenia w świecie, w którym każdy stara się wykorzystać innych na wszelkie możliwe sposoby przy każdej możliwości. Polecam wszystkim gorąco „Pożyczki Warszawa”. Jest to coś dla wszystkich, którzy potrzebują kasy.

 5. drewer pisze:

  Chciałam bardzo mocno podziękować firmie Kredytum. Nigdy nie planowałam i raczej zawsze stroniłam od kredytów ratalnych. Niestety w ostatnim czasie znalazłam się w trudnej sytuacji z powodu tzw. „przypadków losowych”. Niestety nagle, z dnia na dzień stanęłam przed potrzebą zdobycia pieniędzy, których nie miałam. Fachowa, szybka, profesjonalna i przyjazna obsługa Kredytum pomogła mi rozwiązać moje problemy finansowe. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolone z naszej współpracy. Nikomu nie życzę tego, by znalazł się w takiej sytuacji, w jakiej ja byłam. Jednak wszystkim polecam tę firmę – kredyty ratalne nie są takie złe . 😉 Nie trzeba się ich bać jak się okazało. Pozdrawiam serdecznie!

 6. fredty pisze:

  Witam. Chcę podzielić się również moją opinią na temat kredytum.pl. Jako student muszę myśleć o opłaceniu studiów, wynajmu mieszkania oraz niezbędnych wydatkach codziennych (jedzenie, ubranie itp.), Jestem w takiej sytuacji życiowej, że nie mogę liczyć na jakąś większą pomoc materialną mych bliskich, wiem, że wiele osób ma tak samo. Jednak czasem w naszym życiu pojawiają się niezapowiedziane problemy różnego rodzaju i prawda jest taka, że nie da się ich załatwić bez pieniędzy. Wtedy trzeba się zastanowić, czy grzęznąć w tym dalej, czy po prostu lepiej zaryzykować i wziąć kredyt. Zapewniam, że jeśli zaryzykujecie, przekonacie się, że było warto. Kredyt nie jest czymś strasznym szczególnie w tym wypadku, a obsługa pomaga wybrać najlepszą dla nas opcję. Szybko spłacicie i będziecie mieć z głowy. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *