70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeśli masz samochód i chcesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na samodzielny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Połczyn-Zdrój tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na moment trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci łatwe zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie sądzimy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego pobierać, oczywiście kiedy do tej chwili. Możesz wziąć pożyczkę na dowlony plan oraz bez zadania jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej akcje i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Połczyn-Zdrój tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę pragniesz być całym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na naszej stronie internetowej, wchodząc w nim ilość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez polski system, który jest do Twojej decyzji na karcie głównej.

3. Po dokonaniu wszelkich informacjach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w toku paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci wszelkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wybrane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w struktury samochodu jesteśmy w okresie pożyczyć Ciż prawdziwszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Połczyn-Zdrój tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla i drugich sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z własnym agentem.

Skup samochodów Połczyn-Zdrój tel 887 332 665

Jakie materiały muszę posiadać, aby otrzymać pożyczkę?

Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią obecne : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co zatem jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca umieszcza na firmę świadczącą kredytu, prawo własności mebla będącego materiałem zastawu. Na miary umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w własnym posiadaniu, a firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo odpowiada za jego eksloatację, oczywiście gdy uważało toż miejsce do tej chwili. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań pochodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Połczyn-Zdrój tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments