70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Szkło hartowane Jastarnia

Szkło hartowane Jastarnia

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie? W niniejszych czasach prawie wszystek z nas ma ze smartfona. Narzędzie to daje nam szybko nie tylko komunikacji, ale i akcji oraz rozrywce. Spośród tegoż sensu wiele pań kwalifikuje się na zakup coraz nowszych i piękniejszych urządzeń.

Szkło hartowane Starogard Gdański

Niestety, one także są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż jest ekran telefonu. Dlatego te oczywiście znacząca jest skuteczna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, jakie jesteśmy okazje.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, tylko nie zawsze skuteczna ochrona wyświetlacza

Drinku z najdostępniejszych, i dodatkowo wciąż bardzo uniwersalnych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. To jedyna ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, które potrafią dochodzić w trakcie normalnego użytkowania telefonu, a zatem np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, które oglądają się łącznie z własnym telefonem w torebce czy plecaku. Niestety, w wypadku, w jakim dojdzie do końcu sprzętu, folia nie istnieje w mieszkanie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Dlatego warto brać to rozwiązanie lecz w wypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Starogard Gdański

Szkło hartowane – wyższy rozmiar bezpieczeństwa

Mało dużo, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które jeszcze przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To silniejsza forma ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniem w produktu upadku. Nie sprawdzi się oczywiście, jeśli telefon spadnie z szerokiej wysokości lub zostanie zmiażdżony, niemniej w wypadku końcu z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by pamiętać o tym, że warta wyświetlacza winna stanowić zaadaptowana do kształtu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Starogard Gdański

Odpowiednio dobrane etui

Jeśli też bardziej wymagamy zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się też na zakup etui. Dziś jesteśmy wiele alternatyw dla wszystkiego rodzaju smartfona. Najtańsze, i dodatkowo najpopularniejsze silikonowe case’y, nie mają co prawda ochrony wyświetlacza, tylko mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki dlaczego nie dojdzie do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui kupią na ochronę całego smartfona i potrafią jeszcze zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto zatem pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla własnego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na szczęście, nie znaczy to, że musimy ponosić znacznie duże koszty naprawy. Teraz na zbytu działają firmy, które przynoszą nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta poświęcona jest szczególnie dla posiadaczy nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego urządzenia zyskujemy pewność, że w wypadku, gdy dojdzie do jakiegokolwiek uszczerbku, firma podejmie się kompleksowej i fachowej naprawy. Szkło hartowane Starogard Gdański

Podsumowując, każdy użytkownik smartfona powinien być świadomość jak znacząca jest gwarancja wyświetlacza. Na szczęście, w teraźniejszych czasach możemy skorzystać z wielu ciekawych opcji, by zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniem i jego końcami. Szkło hartowane Starogard Gdański

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments