70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Własne biuro pośrednictwa kredytowego

Pożyczki Warszawa dostępne od ręki na sam dowód osobisty i bez BIK

Własne biuro pośrednictwa kredytowego

Otworzenie własnego biuro pośrednictwa kredytowego to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy interesują się finansami, mają co najmniej średnie wykształcenia oraz umiejętności interpersonalne. Nie jest konieczne posiadanie certyfikatu, tytułu magistra ekonomii oraz wieloletniego doświadczenia w pracy, w branży finansowej. Takie warunki pozwalają młodym ludziom otworzyć własny biznes. Co jednak zrobić, aby pomysł przeobrazić w dobry plan i zrealizować go z powodzeniem? Ten artykuł pomoże w odpowiedzi na to zagadnienie.

Na samym początku tworzenia swojego biznesplanu, musisz decydować który model pośrednictwa wybierzesz. Masz do wyboru dwa modele w tym:

 • Stacjonarny, a więc taki, który wymaga założenia biura, w którym będziesz przyjmował swoich klientów. W tym modelu ważne są wydatki, które poniesiesz na samym początku. Musisz bowiem wykupić lokal, wyposażyć go w sprzęt, zatrudnić sekretarkę oraz przeznaczyć odpowiednią sumę pieniędzy na reklamę swojej działalności.
 • Mobilny, którego założeniem jest to, że będziesz osobiście odwiedzał swoich klientów, dostosowując się do ich trybu życia. W tym przypadku, kosztami które poniesiesz będzie jedynie zakup samochodu oraz paliwa.

Podejmując decyzje o założeniu własnego biura pośrednictwa kredytowego musisz zastanowić się nad ofertą usług, jakie będziesz posiadał. Możesz decydować się nad jak najszerszym wachlarzem produktów lub zostać specjalistą w jednej, konkretnej dziedzinie. Aby zdecydować się na konkretny model, musisz dokonać analizy rynku w Twoim mieście i poznać swoją przyszłą konkurencję. Pozwoli to zlokalizować odpowiedni deficyt produktów i być może będziesz w stanie wypełnić lukę swoimi usługami.

Decydując się na posiadanie jednej usługi, a co za tym idzie specjalizacje w jej kierunku, musisz liczyć się z tym, że początki bywają trudne. Pozyskanie klientów będzie wiązało się ze skutecznie przeprowadzoną akcją promocyjną. Jako ekspert natomiast, będziesz miał duże pole do popisu, a dobre zdanie o Tobie, szybko rozejdzie się wśród znajomych twoich klientów. Nie możesz jednak liczyć na to, że twoich klientów będzie więcej, niż w przypadku wielousługowego biura pośrednictwa kredytowego. Jako ekspert być może będziesz miła wiernych, ale mniej licznych klientów.

Wybierając model wielu usług, musisz przygotować się na żmudne zawieranie partnerstw. Przede wszystkim musisz odwiedzić zarówno banki jak i inne instytucje finansowe (w tym pozabankowe) w Twojej okolicy i zaproponować, że możesz udostępniać ich usługi w swoim biurze. Jest to proces zazwyczaj długi i wymagający dużego zachodu, ale umówmy się… start żadnego biznesu nie należy do łatwych i przyjemnych. Wybierając jednak ten model możesz liczyć na szybki rozwój i szersze grono klientów. Dzisiejsi klienci potrzebują różnych rozwiązań finansowych, ze względu na brak wiedzy na temat produktów dostępnych na rynku. Szukają oni miejsc, gdzie uzyskają możliwie jak najszerszą ofertę oraz zostaną poinformowani o różnych możliwościach. Dzisiejsze biura pośrednictwa kredytowego często pełnią również rolę doradztwa. Ważne, abyś wśród swoich ofert zadbał o możliwą niezależność. Oferując produkty jednej firmy, twoi klienci szybko zrozumieją, że nie ich dobro jest dla ciebie najważniejsze, a wysoka prowizja od sprzedaży produktu odpowiedniego dostawcy.

Musisz zatem zadbać o to, aby nie oferować swoim klientom jednej konkretnej pożyczki, gdyż w momencie kiedy znajdą oni tańszą ofertę, w innej placówce nigdy nie wrócą z powrotem do Ciebie. Wybór tego modelu biura pośrednictwa kredytowego, wymaga ciągłego rozwoju oraz poszerzania grona swoich partnerów. Być może konieczne będzie zatrudnienie pracowników, którzy pomogą Ci w obsłudze klientów. Może zdarzyć się także sytuacja, kiedy nie będziesz w stanie stać się specjalistą w żadnej dziedzinie, z powodu zbyt wielu usług, którymi będziesz dysponował. W takim przypadku dobrą praktyką jest podział specjalności pomiędzy Ciebie a twoich pracowników, w taki sposób, aby każdy zajmował się inną dziedziną.

Aby w szybki i wygodny sposób otworzyć biuro z szeroką oferta usług finansowych jest zawarcie umowy brokerskiej, która jest partnerem 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych. Na mocy podpisanej umowy możesz zyskać ofertę wszystkich tych partnerów w swoim biurze, a podstawą twojego zarobku będzie prowizja od każdej transakcji uzyskanej. Takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić Tobie czas, który przeznaczyłbyś na poszukiwanie swoich, osobistych partnerów. Z drugiej strony spółka Kredytum.pl to ogromna firma, która na zdobycia tylu partnerów przeznaczyła ponad 5 lat działalności. Swoim doświadczeniem może podzielić się również z Tobą. Wszystko to w zamian za podpisanie i wypełnianie warunków umowy. Wszystkie kroki, które musisz podjąć, aby stać się pośrednikiem Kredytum.pl, zawarte są w formularzu dostępnym w zakładce współpraca na tej stronie internetowej.

 

6 komentarzy

 1. ffff pisze:

  Witam. Ostatnio przeglądam w internecie oferty firm pożyczkowych i z tego, co widzę, większość firm skupia się wokół Kreditum.pl. Z tego co widzę to dość dobry Partner w interesach, skoro ma tak rozbudowaną sieć współpracowników. Chyba zacznę porównywać oferty poszczególnych oddziałów tej firmy. Zobaczę, który jest najbardziej prokliencki.

 2. aa pisze:

  Bardzo przydatna i ciekawa strona,zwięzłe i dokładne informacje,przejrzystość strony i informacji,warto szczególowo się zapoznać i zapamiętać ten adres,polecam szczerze

 3. 44 pisze:

  Czasem każdy z nas znajduje się w nieciekawej sytuacji , kiedy potrzebuje „ na już ” jakiejś większej gotówki , czy to na niespodziane leczenie czy na naprawę swojego samochodu… I w takich właśnie chwilach firma służy pomocą i wyciąga do nas rękę. Bez zbędnych formalności (minimum dokumentów), jak najkrótszy czas oczekiwania, doskonały kontakt z obsługą, która chętnie odpowie na każde nasze pytania to dewiza firmy. Myślę, że jestem jednym z wielu zadowolonych klientów i jeśli będzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z ich usług jeszcze raz. Profesjonalna i rzetelna firma, polecam wszystkim tym, którzy jeszcze zastanawiają się nad skorzystaniem z oferty lub mają jakieś obawy co do ich uczciwości czy obsługi. Świetna współpraca i 1000% zadowolenia oraz korzyści dla obu stron. Polecam serdecznie !!!

 4. www pisze:

  Nie jest to pierwszy kredyt jaki w życiu biorę, więc mam już pewne porównanie i mogę podzielić się opinią wystawianą ze stosownej perspektywy czasowej. Dla mnie dużym plusem jest obecna forma składania wniosku, za pośrednictwem internetu i bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to dla mnie duże udogodnienie gdyż mogę sama na spokojnie zapoznać się z warunkami kredytu i jedynie w razie jakiś niewyjaśnionych kwestii dopytać konsultanta. Podoba mi się również to, że w przejrzysty sposób mogę wybrać czas trwania i kwotę kredytu. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie oraz bez zbędnych formalności. To dla mnie duża zaleta. Generalnie jestem zadowolona z obsługi, profesjonalnego podejścia do klienta i szczerej informacji, odnośnie wysokości rat i oprocentowania. Gorąco polecam, warto !!!

 5. ddd pisze:

  Polecam kredyt ratalny ,moja opinia na ten temat jest bardzo dobra ,,,,,,,,,,,,,,,,i mam nadzieje ze inni tez sa zadowoleni. Kredyt ratalny jest bardzo wygodny i profesjonalny , nie posiadam co do tego zadnych zastrzezen i z przyjemnoscia podziele sie moja dobra opinia z innymi na tan temat , czyli kredyty ratalne , polecam

 6. Antonina pisze:

  Asia, a barwniki masz w płynie czy w proszku? Muszę upiec czerwoną bezę. Tzn jedną białą, drugą czerwoną 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *